1. Utwórz darmowe konto!

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest utworzenie własnego konta, które pozwoli Ci publikować ogłoszenia i lepszą komunikację z innymi osobami. Założenie i utrzymanie konta w naszym serwisie jest całkowicie bezpłatne.

2. Dodaj Ogłoszenie

Po utworzeniu konta możesz już publikować swoje ogłoszenia np. dotyczące sprzedaży przedmiotu, usługi lub wynajmu. Jeśli chcesz, aby inni użytkownicy serwisu mogli Cię zauważyć zamieść jedno lub więcej ogłoszeń. Zamieszczanie ogłoszeń w naszym serwisie jest płatne. Aktualny cennik znajdziesz w zakładce „Cennik ogłoszeń".

3. Czekaj na odzew Kupujących

Teraz usiądź wygodnie, zrelaksuj się i poczekaj, aż potencjalni kupujący skontaktują się z Tobą w sprawie przedmiotów lub usług, które oferujesz w swoich ogłoszeniach. 

4. Ogłaszasz=Pomagasz !

Pamiętaj, że im więcej ogłoszeń zamieszczasz, tym większa jest Twoja pomoc dla Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie „O ZDROWIE DZIECKA". Zamieszczając ogłoszenia w naszym serwisie, nie tylko możesz rozwinąć swoją sprzedaż, czy pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i dostać za nie pieniądze, ale także WSPIERASZ bieżącą działalność Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – największego w południowej Polsce wielospecjalistycznego ośrodka leczenia dzieci i młodzieży.

Środki, jakie otrzymujemy od Ciebie za zamieszczenia Twoich ogłoszeń przeznaczamy na zakup, naprawę i modernizację sprzętu medycznego oraz innego wyposażenia potrzebnego w Szpitalu, finansowanie wydatków związanych z modernizacją i remontami szpitalnych pomieszczeń oraz na finansowanie imprez okolicznościowych i prezentów dla małych Pacjentów np. z okazji Dnia Dziecka czy Mikołajek.

DZIĘKUJEMY!

Oficjalna strona internetowa Fundacji „O ZDROWIE DZIECKA":
www.ozdrowiedziecka.org